gruodžio 14, 2022

„Žalgirio sumuštinis“ įvertintas „Metų gaminio“ aukso medaliu

Pasidalinti

Kasmet Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) rengia konkursą „Lietuvos metų gaminys“. Šiais, 2022-aisias „Mantinga“ prekės ženklo „Food on Foot“ gaminys „Žalgirio sumuštinis“ įvertintas aukso medaliu.

Pats populiariausias

„Žalgirio sumuštinis“ su vištienos kebabo mėsa, marinuotais agurkais ir sūriu yra pats populiariausias Lietuvoje iš visų „Mantinga“ gaminamų sumuštinių.

Tai ne pirmas įvertinimas, kurį pelnė „Žalgirio sumuštinis“. Vasarą vienos populiariausių krepšinio komandos Lietuvoje „Žalgiris“ fanai šį sumuštinį išrinko pačiu mėgstamiausiu.

Iš viso „Mantinga“ asortimente net 75 skirtingos sumuštinių rūšys. Didžioji dalis sumuštinių – apie 70 proc. – parduodama Lietuvoje, 30 proc. eksportuojama į kitas šalis.

2022-ieji pagal pagaminamus sumuštinių kiekius buvo rekordiniai – vasarą per mėnesį jų pagaminimo kiekis viršijo 2 mln. vienetų.

Apie konkursą

Šiais metais konkurse „Metų gaminys“ įvairioms pramonės ir verslo šakoms atstovaujanti ekspertų komisija skyrė 53 aukso ir 9 sidabro medalius.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Plačiau apie konkursą: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/isrinkti-lietuvos-metu-gaminiai-2022-lyderio-pozicijas-islaike-maisto-ir-pasaru-pramone.d?id=92029601.

Pasidalinti