Tvariai veikti, augti bei plėstis yra prioritetinė įmonės kryptis.

Veiklą vykdome atsakingai, remdamiesi tvarumo prioritetais bei įmonės tvarumo politika.

Siekiame mažinti neigiamą ir stiprinti teigiamą vykdomos veiklos poveikį: aplinkai, darbuotojams ir jų gerovei bei stiprinti paramą ir pagalbą supančioms bendruomenėms.

Image

TVARUMO STRATEGIJA

TVARUMO STRATEGIJA

image

TVARUMO ATASKAITOS

TVARUMO ATASKAITOS

TVARUMO INICIATYVA

Maisto vartojimo įpročių žemėlapis

Kaip vienam didžiausių šalies maisto gamintojų, mums itin svarbi maisto švaistymo problema. Patys siekiame, kad maistas būtų maistu: mažiname gamybos procese susidarančių šalutinių produktų kiekį, nestandartinę produkciją aukojame. 
Šiuo žemėlapiu norime atkreipti ir visuomenės dėmesį į maisto švaistymo problemą. Pagal apklausos rezultatus parengtas žemėlapis atskleidžia Lietuvos apskričių pasiskirstymą pagal atsakingiausią požiūrį į maisto vartojimą. Kuo indeksas aukštesnis – tuo savivaldybės požiūris atsakingesnis.   

TAUSOJAME
TAUSOJAME
APLINKĄ
APLINKĄ
APLINKĄ
RŪPINAMĖS
RŪPINAMĖS
DARBUOTOJAIS
DARBUOTOJAIS
DARBUOTOJAIS
PADEDAME
PADEDAME
BENDRUOMENĖMS
BENDRUOMENĖMS
BENDRUOMENĖMS
VEIKIAME
VEIKIAME
SKAIDRIAI IR ATSAKINGAI
SKAIDRIAI IR ATSAKINGAI
SKAIDRIAI IR ATSAKINGAI

TAUSOJAME APLINKĄ

Savo veiklą vykdome saugodami aplinką ir žemę, kurioje gyvename. Imamės veiksmų, prisidedančių prie klimato kaitos mažinimo: renkamės tvaresnes gaminių pakuotes, skaičiuojame savo CO2 pėdsaką, rūšiuojame gamybos atliekas. Teikiame prioritetą žiedinei ekonomikai, keliame aukštus standartus žaliavų tiekėjams bei renkamės atsinaujinančius energijos šaltinius.

RŪPINAMĖS DARBUOTOJAIS

„Mantinga“ yra šeima, o darbuotojai – šios šeimos nariai. Rūpinamės darbuotojų saugumu ir sveikata, mokame sąžiningą atlygį. Matuojame bei geriname mikroklimato rodiklius. Užtikriname lyties, religijos, tautos bei kitas lygybes. Girdime darbuotojų pasiūlymus bei suteikiame jiems erdvę augti.

PADEDAME BENDRUOMENĖMS

Esame atsakingas visuomenės narys ir tikime, kad augdamas verslas turi auginti ir jį supančią bendruomenę. Viena pagrindinių mūsų paramos krypčių – švietimas. Esame įkūrę „Mantinga labdaros paramos fondą“, per kurį organizuojame darbuotojų vaikų neformalų švietimą, apdovanojame geriausiai besimokančius, organizuojame vaikų šventes bei išvykas, prisidedame prie įvairiausių kitų iniciatyvų. Reguliariai teikiame finansinę paramą bei pagalbą maisto produktais įvairioms NVO, prisitaikome prie situacijos pasaulyje ir padedame tiems, kam labiausiai reikia. 

VEIKIAME SKAIDRIAI IR ATSAKINGAI

Ilgametė patirtis skatina išlaikyti ir kurti patikimus santykius su visomis suinteresuotomis šalimis, todėl „ATSAKINGAI“ yra viena iš kertinių įmonės vertybių. Siekiame vykdomos veiklos skaidrumo, žmogus ir etiškas valdymas yra vienas iš mūsų prioritetų, todėl siekiame užtikrinti nuolatinį organizacijos gerųjų valdysenos praktikų diegimą ir laikymąsi.