Mantingos labdaros ir paramos fondas
 

KURIAME ATEITĮ DABAR(TYJE)

Pažangūs ugdymo metodai švietimo įstaigose, įsitraukimas į mus supančios bendruomenės gyvenimą, pagalba jai bei svarbių pokyčių joje inicijavimas – tai yra mūsų veiklos prioritetai.

ĮGYVENDINAMI PROJEKTAI

Didžiausią dėmesį skiriame jaunosios kartos švietimui, moksleivių finansinio raštingumo ugdymui, verslumo skatinimui. Tikime, kad vaikai yra ateitis, o svarbiausia investicija į juos – šiuolaikiški, pažangūs ir inovatyvūs ugdymo metodai švietimo įstaigose.
Taip pat esame atviri padėti šalia esantiems: „Mantinga“ darbuotojams bei jų šeimoms, gimtojo miesto – Marijampolės, bendruomenei, čia veikiančioms organizacijoms.

Kasmet parama gaminiais paremiame daugiau nei 100 organizacijų už daugiau nei 200 tūkst. Eur. 
 

Tikime, kad informacinės technologijos ir robotikos žinios gali prisidėti prie sėkmingos moksleivių ateities, todėl skatiname papildomą neformalųjį mokymąsi IT mokykloje, apmokant dalį būrelio išlaidų. Kasmet tam skiriame beveik 5000 Eur.
 

Kiekvienais metais didelį dėmesį skiriame nemokamo moksleivių vasaros užimtumo skatinimui. Daugiau nei 100 moksleivių vasaros dienas leidžia prasmingai. Organizuojamos 3 stovyklos - nuo informacinių technologijų iki kūrybiškų ir meninių veiklų. Vaikų vasaros užimtumui skiriame 10 000 Eur.

Nuolat remiame „Maisto banką“. Kasmet organizacijai paramą skiriame produkcija už maždaug 70 tūkst. Eur.

Nuo pat pirmų karo dienų Ukrainoje, šalies gyventojus rėmėme produkcija bei finansine parama – tam skyrėme daugiau nei 100 tūkst. Eur. Gaminiai keliavo į užimtus regionus, vaikų globos namus, Lietuvoje padėjome apsistojusiems pabėgėlių centruose, nupirkome medicininių priemonių, kurios buvo išsiųstos kariaujantiems ir sužeistiesiems, dalį pinigų pervedėme organizacijoms, tiesiogiai padedančioms Ukrainos gyventojams.

Prisidedame prie bendruomeniškų, kultūrinių projektų: Malonny meno simpoziumas, Pašešupio muzikos alėja, Šviečiančių lapelių alėja, pagalba įrengiant Skausmo kliniką VŠĮ Marijampolės ligoninės patalpose, jaunimo ir sporto renginiai bei daugelis kitų.
 

 

TAPKITE RĖMĖJU

Fondas yra ne pelno siekianti organizacija, prie kurios veiklos gali prisidėti kiekvienas. Kviečiame tapti fondo rėmėju ir taip kartu įgyvendinti jaunimo švietimo iniciatyvas, kurti geresnę aplinką Marijampolėje, ištiesti pagalbos ranką bendruomenės nariams.

Paremti fondo veiklą galite skirdami 1,2 % nuo gyventojų pajamų mokesčio:

  1. Prisijunkite prie VMI elektroninio deklaravimo sistemos čia – https://deklaravimas.vmi.lt/
  2. Pasirinkite, per kokią išorinę sistemą prisijungsite
  3. Elektroninio deklaravimo sistemoje skiltyje „Deklaravimas“ pasirinkite „Pradėti naują“
  4. Užpildykite formą FR0512
  5. Į formos laukelį E1 įrašykite 2, į formos laukelį E2, kur reikia nurodyti identifikacinį paramos gavėjo numerį, įrašykite 300664698, o į laukelį E4 2,00, E5 2016

Taip pat prisidėti galite ir tiesiogiai aukodami.

Fondo rekvizitai
Mantingos labdaros ir paramos fondas
Kęstučio g. 9-1, LT-68308, Marijampolė, Lietuva
Įm. k. 300664698, 
Sąsk. nr.  LT25 7300 0101 0033 3302, AB bankas „Swedbankas“
 

Kontaktai
Norint bendradarbiauti ar kilus klausimams, kviečiame susisiekti su fondo direktore Žaneta Grašiene.
Mob. tel. nr.: +370 698 59088
El. p.: fondas@mantinga.lt