Mėgstame cituoti „Mantingos“ įkūrėjo Klemenco Agento žodžius „Ne „Mantinga“ sukūrė žmones, o žmonės sukūrė „Mantingą“.

Vertiname kiekvieną darbuotoją, todėl jų gerovė ir visapusiškai maloni darbo aplinka yra vienas mūsų svarbiausių prioritetų.

 

 

Kartu džiaugiamės

Viduje mums netrūksta džiaugsmo, o jį išpildome burdamiesi į metines šventes, organizuodami įvairius renginius, konkursus, minėdami mums svarbias tarptautines dienas, kartu eidami į žygius, dalyvaudami Marijampolės iniciatyvose – juk džiaugiantis kartu džiaugsmas dvigubėja. 

Girdime savo darbuotojus ir skatiname jų įsitraukimą

Kiekvieno mantingiečio nuomonė ir tai, kaip jaučiasi darbuotojai mums yra labai svarbu, tad suteikiame visas priemones ja dalintis. Gamyboje yra tobulinimo lentos, kuriose darbuotojai gali teikti savo pasiūlymus – į visus juos atsižvelgiama, praktika rodo, kad bent puse ir įgyvendinama. Taip pat turime specialias dėžutes, kuriose savo pasiūlymus galima palikti anonimiškai. Nuolat stebime ir reaguojame, kaip jaučiasi mūsų darbuotojai – kasdien matuojame nuotaiką, atliekame mikro klimato bei NPS tyrimus. 

Esame lankstūs

Lankstumas šiuo atveju reiškia, kad kiekvienam stengiamės sukurti patogias ir tinkamas darbo sąlygas: administracijos darbuotojai gali dirbti hibridiniu būdu – dalį laiko biure, dalį – iš namų. Gamybos darbuotojai dirba pamainomis, tie, kurie atvyksta iš tolimesnių taškų, organizuojame atvežimą, vaišiname savo produkcija.

Motyvuojame augti ir tobulėti

Turime ne vieną sėkmės istoriją, kai darbuotojas pradėjęs nuo paprasčiausios pozicijos tampa vadovu, kaip keičia savo sritį ar atranda visai naujas erdves augimui ir tobulėjimui įmonėje. Stengiamės pastebėti talentus ir suteikti jiems galimybes skleistis. Atsakingai vertiname mokymų poreikį, investuojame į tai. Taip pat tikime vidinės karjeros sėkme, tad suteikiame visas reikiamas sąlygas jos siekti. 

Nepamirštame papildomos motyvacijos

Kiekvienas mantingetis įmonės lėšomis yra apdraustas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 visame pasaulyje. Administracijos darbuotojai, išlaikę bandomąjį laikotarpį, yra draudžiami papildomu sveikatos draudimu. Skiriame dovanas svarbių gyvenimo įvykių atvejais, tokiais kaip vaiko gimimas, vedybos ar artimo šeimos nario netektis. Nepamirštame ir mažųjų mantingiečių – sveikiname per Kalėdas, būsimuosius pirmokus, vasarą organizuojamos dienos stovyklos.