birželio 10, 2022

Įvertinimas už investicijas

Pasidalinti

„Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų“ organizuotame verslo, valdžios bei akademinės bendruomenės renginyje „Mantinga Group“ įteikta metų investicijos nominacija. Šis apdovanojimas bendrovei įteiktas už 2021 metų investicijas į naują gamybos liniją. 
„Mecatherm“ – tai prancūziško batono (bageto), prancūziškų bandelių bei prancūziško dešrainio gamybos linija. Ji pirma tokia Baltijos šalyse. Naujoji gamybos linija užtikrina visiškai automatizuotą gamybą, o kartu produktų kokybę bei galimybę pagaminti didesnius kiekius. Maksimalus naujosios gamybos linijos našumas siekia net 1,5 tonos produkcijos per valandą. Iš viso į šią liniją investuota 14 mln. eurų. 
Iškilmingoje „Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų“ organizuotų apdovanojimų ceremonijoje iš viso buvo paskelbta 12 nominacijų ir įteiktos padėkos už prisidėjimą suteikiant humanitarinę pagalbą Ukrainai.
Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenės vasaros šventėje dalyvavo daugiau nei du šimtai dalyvių. Tai buvo jau 23-asis toks „Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų“ organizuotas renginys. 

Pasidalinti