balandžio 22, 2024

„Mantinga“ – atsakingas verslas 2023

Pasidalinti

Stambiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijanti asociacija „Investors` Forum“ paskelbė įmones, žmones ir organizacijas, kurios per praėjusius metus labiausiai padėjo gerinti šalies verslo aplinką ir investicinį klimatą. Renginio metu „Mantinga Group“ įteiktas atsakingo verslo apdovanojimas.

„Mantinga Group“ pripažinta atsakingiausia 2023 metų įmone dėl tvarios plėtros, kuri apėmė ne tik žaliąsias iniciatyvas, bet ir darbuotojų gerovę bei bendrovės valdyseną. Apdovanojimą skyrusi asociacijos „Investors` Forum“ valdyba įvertino aukščiausių etikos standartų taikymą įmonėje ir už jos ribų, skaidrumą ir atvirumą, visuomenės, verslo ir darbuotojų ugdymą, darbuotojų iš užsienio šalių integraciją. Šiuo metu bendrovėje dirba specialistai iš 8 valstybių. Įvairiems labdaros projektams „Mantinga Group“ per praėjusius metus skyrė daugiau negu 500 tūkst. eurų. 

„Atsakingumas persismelkęs mūsų kiekviename žingsnyje – pradedant paprasčiausiais gamybos procesais, baigiant „Mantingos labdaros ir paramos fondo“ iniciatyvomis, verslo etikos puoselėjimą. Atsakomybė yra viena iš mūsų vertybių, darome tai ne dėl apdovanojimų, o dėl to, kad mums iš tiesų rūpi. Kartu šis apdovanojimas yra įvertinimas, kuris tik skatina nesustoti ir siekti dar daugiau,“ – sako apdovanojimą atsiėmęs „Mantinga Group“ generalinis direktorius Mantas Agentas.

Plačiau apie apdovanojimus: https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/2255301/investors-forum-metu-verslo-zurnaliste-isrinko-lrt-zurnaliste-janauskaite.  

Pasidalinti