balandžio 12, 2023

Progresinio verslumo ugdymo programa įgauna pagreitį

Pasidalinti

Praėjusių metų pabaigoje „Mantinga“ kartu su Marijampolės savivaldybe inicijavo verslumo ugdymo projektą, kuris leis visose Marijampolės mokyklose papildomai įdiegti „Lietuvos Junior Achievment“ sukurtą progresinio verslumo ugdymo programą. Marijampolė bus pirmoji savivaldybė Lietuvoje, kurioje visos mokyklos turės vienodą verslumo ugdymo programą ir ji bus taikoma visų klasių moksleiviams – tiek pradinukams, tiek vyriausiems.

Kol mokytojai ruošiasi ir mokinasi būsimam programos startui, moksleiviai jau irgi pradedame ruošti, tik labiau žaidybine forma.

Prieš Šv. Velykas ugdymo įstaigose iniciuoti konkursai: pačius mažiausius kvietėme kurti taupykles, o vyresnius – komiksus taupymo tema. Iš viso taupyklių konkurse dalyvavo 14 švietimo įstaigų, pagamintos net 185 taupyklės, o komiksus kūrė 4 mokyklų moksleiviai, iš viso 19 vaikų. Kaip paskatinimas ir pirmoji „investicija” pirmųjų vietų laimėtojams įteikti piniginiai prizai.

Šiomis dienomis žinių apie finansinio raštingumo ir verslumo ugdymo programą semiasi dar 46 mokytojai. Vasario mėnesį įvyko pirmieji mokymai, kuriuose dalyvavo 59 mokytojai. 

Programos startas jau rugsėjį.

Pasidalinti